pic
3di-logo-web-360x360-invert

Zarządzanie Informacją

Jasna strona informacji

O Nas

Każde przedsięwzięcie wymaga od autora tekstów technicznych specyficznej wiedzy i doświadczenia. Właśnie dlatego z taką dumą przedstawiamy nasz zespół specjalistów, których kompetencje i zaangażowanie każdorazowo gwarantują najwyższą jakość.

Usługi

3di-services-icons-tw

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Tworzymy treść, która ułatwia zrozumienie nawet najbardziej złożonych rozwiązań. Dzięki temu stanowi wartość dodaną dla każdego produktu, znacznie zwiększając komfort jego użytkowania. Piszemy instrukcje, sekcje pomocy na stronach WWW, teksty blogowe i wszystko to, czego potrzebujesz.

3di-services-icons-tal

TŁUMACZENIA
I LOKALIZACJA

Przetłumaczenie tekstu to dopiero początek. Kolejnym krokiem jest upewnienie się, że robi to samo wyśmienite wrażenie na klientach z całego świata. Sprawimy , że Twoje angielskie teksty będą łatwiejsze do przetłumaczenia na inne języki, co oszczędzi Ci mnóstwo czasu i pieniędzy.

3di-services-icons-ctat

KONSULTACJE, NARZĘDZIA, SZKOLENIA

Udzielimy Ci porad w zakresie opracowywania strategii treści, zarządzania wiedzą oraz tworzenia dokumentacji technicznej.
Pomożemy wybrać odpowiednie narzędzia, przeszkolić Twoich pracowników, a nawet znaleźć odpowiednich kandydatów do Twojego zespołu.

Nasze projekty

Mamy za sobą współpracę z organizacjami o różnorakim rozmiarze i profilu działalności. Nasze bogate doświadczenie to rezultat współpracy z najprężniej działającymi firmami z takich sektorów jak: Produkcja, Technologia, Bankowość i Zarządzanie Funduszami, Usługi Wspólne i wiele innych.

pic

Myślisz, że wiesz już wszystko?

WYPEŁNIJ QUIZ

See more premium WordPress themes by TommusRhodus