pic

Usługi

Oferujemy kompleksową, dopasowaną do Twoich potrzeb obsługę.

Nasze usługi obejmują konsultacje, specjalistyczne zarządzanie, najwyższej klasy infrastrukturę, dostęp do doświadczonych autorów i innych specjalistów. 3di dostarcza pełną obsługę – nie tylko same zasoby. Z nami możesz sobie pozwolić na wysokie oczekiwania. Pomożemy Ci zrozumieć, jak ważna w sukcesie Twojej organizacji może być tworzona przez Ciebie treść. Następnie sprawdzimy to w praktyce.

Specjalizujemy się w natsępujących obszarach.

Dokumentacja Techniczna

Tworzymy treść, która ułatwia zrozumienie nawet najbardziej złożonych rozwiązań. Dzięki temu stanowi wartość dodaną dla każdego produktu, znacznie zwiększając komfort jego użytkowania. Piszemy instrukcje, sekcje pomocy na stronach WWW, teksty blogowe i wszystko to, czego potrzebujesz.


Tłumaczenia i lokalizacja

Przetłumaczenie tekstu to dopiero początek. Kolejnym krokiem jest upewnienie się, że robi to samo wyśmienite wrażenie na klientach z całego świata. Sprawimy , że Twoje angielskie teksty będą łatwiejsze do przetłumaczenia na inne języki, co oszczędzi Ci mnóstwo czasu i pieniędzy.


Konsultacje, Narzędzia i Szkolenia

Udzielimy Ci porad w zakresie opracowywania strategii treści, zarządzania wiedzą oraz tworzenia dokumentacji technicznej. Pomożemy wybrać odpowiednie narzędzia, przeszkolić Twoich pracowników, a nawet znaleźć odpowiednich kandydatów do Twojego zespołu.


pic

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI