pic

Konsultacje, Narzędzia i Szkolenia

Poradzimy Ci, jak tworzyć treść oraz zarządzać tą istniejącą. Pomożemy także wybrać narzędzia, które najlepiej wesprą Twoją strategię tworzenia treści.
To nie wszystkie obszary związane z tworzeniem treści, w których nasze doświadczenie i wiedza mogą okazać się bardzo pomocne.

pic

Oferujemy szkolenia we wszystkich obszarach związanych z tworzeniem tekstów technicznych

Podstawy tworzenia tekstów technicznych

Tworzenie tekstów technicznych dla zaawansowanych

Wstęp do DITA

DITA dla menedżerów

Zajęcia z DITA dla autorów – zaawansowane

Tworzenie arkuszy i wtyczek do DITA OT

Innowacje w tekstach technicznych (warsztaty)

Efektywne wykorzystywanie narzędzi i procesów

Szkolenia

Przygotujemy szkolenie skrojone specjalnie do Twoich potrzeb. Uważamy, iż złożone problemy, z jakimi zmagają się nasi klienci, wymagają spersonalizowanego podejścia. Nasze zaczyna się od głębokiej analizy Twoich potrzeb oraz identyfikacji istniejących problemów. Nim zaoferujemy jakiekolwiek rozwiązania, chcemy Cię wysłuchać oraz zadać wszelkie niezbędne pytania.

pic

Jak to robimy?

3di-services-icons-ctat-01

Dostosowujemy się do Ciebie

Nasi specjaliści odwiedzą Twoją siedzibę, bądź inne wybrane przez Ciebie miejsce. Zajęcia mogą się też odbywać w naszej siedzibie, lub miejscu przez nas wybranym.

3di-services-icons-ctat-02

Praktyczne podejście

Praktyczne ćwiczenia dają więcej niż wykłady. Właśnie dlatego większość naszych zajęć odbywa się w formie warsztatów. Wszyscy nasi specjaliści wykorzystują swoją wiedzę w praktyce. Ich wiedza jest więc autentyczna i bardzo użyteczna.

3di-services-icons-ctat-03

E-learning

Możemy także stworzyć system e-learningowy dla Twoich obecnych i przyszłych pracowników. Zaproponujemy treść, która pozostanie aktualne na długo.

Jesteśmy także gotowi nagrać dla Ciebie całą sesję treningową.

pic

Nasz Projekt

DDEX

CEL

Dobrze zorganizowana dokumentacja i łatwy dostęp do informacji.


O FIRMIE

DDEX to konsorcjum czołowych firm z branży medialnej, organizacji zajmujących się wydawaniem licencji muzycznych, dostawców usług cyfrowych i pośredników technicznych. Zajmuje się opracowywaniem standardów automatycznej wymiany informacji między podmiotami w branży mediowej za pomocą języka XML.

pic

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI