pic

Projekty

Przykłady mówią same za siebie. W tej sekcji możesz dowiedzieć się więcej o jednych z najbardziej znamienitych projektów, które przygotowaliśmy.

British American Tobacco

CEL

Stworzenie przejrzystych instrukcji obsługi w różnych językach.


O FIRMIE

British American Tobacco to międzynarodowe przedsiębiorstwo tytoniowe z siedzibą w Londynie, w Wielkiej Brytanii. To jedna z pięciu największych firm z branży tytoniowej. Jest liderem rynku w ponad 50 krajach, a w sumie obecna jest na ok. 180 rynkach.

DDEX

CEL

Dobrze zorganizowana dokumentacja i łatwy dostęp do informacji.


O FIRMIE

DDEX to konsorcjum czołowych firm z branży medialnej, organizacji zajmujących się wydawaniem licencji muzycznych, dostawców usług cyfrowych i pośredników technicznych. Zajmuje się opracowywaniem standardów automatycznej wymiany informacji między podmiotami w branży mediowej za pomocą języka XML.

Skype

CEL

Zmniejszyć skłonność klientów do bezpośredniego kontaktowania się z biurem obsługi klienta.


O FIRMIE

Należący dziś do Microsoftu Skype powstał w roku 2003 i natychmiast osiągnął ogromny sukces. Aplikacja pozwala na komunikację, w tym rozmowy wideo, z ludźmi z całego świata – a wszystko to bezpłatnie lub za niewielką opłatą. Skype jest używany przez miliony użytkowników, którzy posługują się wieloma różnymi językami. Zapewnienie im wszystkim jednakowego komfortu użytkowania stało się dla firmy niezwykle ważnym celem.

pic

Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI