pic

O Nas

Czyli kim jesteśmy, co robimy i dlaczego to robimy.

Jasna strona informacji

W 3di Zarządzanie Informacją specjalizujemy się w tworzeniu treści, tłumaczeniach i lokalizacji oraz w konsultacjach z zakresu zarządzania wiedzą.

Doświadczenie w tej dziedzinie zbieramy od 2002 roku. Swoją drogę rozpoczęliśmy na rynku brytyjskim, obecnie kontynuujemy ją również w Polsce.

Rozległa wiedza w zakresie tworzenia treści i zarządzania nią oraz ogromne doświadczenie w różnych dziedzinach biznesu pozwalają nam zgłębić każdy problem i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Poznaj nas lepiej…

2002

Rok założenia

40

Pracowników oraz ponad 1000 partnerów biznesowych

Ponad 1000

Usatysfakcjonowanych klientów

Poznaj zespół 3di

Dyrektor Operacyjny
Michał Frączek

Jestem odpowiedzialny za działania operacyjne 3di i dbam o to, abyśmy stale się rozwijali. Nałogowo chodzę po górach i podróżuję. Nigdy nie wyrosłem z klocków Lego.  

CZYTAJ DALEJ

Dyrektor Zarządzający
Paul Ballard

Założyłem 3di w 2002 roku aby połączyć dwa obszary moich zainteresowań: przekonanie o wartości wynikającej z dobrze zaprojektowanej dokumentacji technicznej oraz ułatwianie dostarczenia wielo-języcznych wersji produktów na nowe rynki. Czternaście lat minęło… I wygląda, że będzie nadal dobrze.

CZYTAJ DALEJ

Główny Konsultant
Rachel Potts

Korzystając z 15 letniego doświadczenia, w 3di zajmuję się konsultingiem strategii dokumentacji, przewodzę zespołowi autorów technicznych oraz koordynuję działania Badań i Rozwoju. Jestem zdecydowanie zbyt zajęta by brać udział w tej sesji zdjęciowej.

CZYTAJ DALEJ

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
Agata Moś

Lubię, gdy dużo się dzieje. W 3di zajmuję się sprzedażą i marketingiem a kiedy się tym nie zajmuję (czytaj rzadko), to śpiewam, biegam i eksperymentuję z modą.

CZYTAJ DALEJ

Młodszy Autor Techniczny
Jakub Wiśniewski

Piszę dokumentację i chłonę nową wiedzę. Po pracy tworzę muzykę, piszę opowiadania i knuję plan tasiemcowego doktoratu o Wiliamie Faulknerze.

CZYTAJ DALEJ

Główny Autor Techniczny
Sabina Szablowska

W pracy analizuję potrzeby naszych klientów, planuję, a czasem nawet piszę dokumentację techniczną. W domu głaszczę koty, słucham podcastów i planuję, którą nową restaurację odwiedzę w nadchodzący weekend.

CZYTAJ DALEJ

Kierownik Projektów
Patrycja Kubica-Butor

Jestem miłośnikiem życia, który nosi różowe okulary i uwielbia tańczyć. Jestem mocno stąpającym po ziemi kierownikiem projektów i byłym zawodnikiem wschodnich sztuk walk. Interesuję się psychologią i światem biznesu.

CZYTAJ DALEJ

Młodszy Autor Techniczny
Aleksandra Wieczorek

Uczę się tłumaczenia z inżynierskiego na ludzki. Jestem ekspertem w dziedzinie seriali, a za niedługo będę władać wszechświatem z równie ambitnym psem u boku.

CZYTAJ DALEJ

Starszy Autor Techniczny
Michał Bochenek

Techniczne treści przekształcam w coś łatwo przyswajalnego. Łażę na koncerty, bloguję i fotografuję – nie wyobrażam sobie życia bez muzyki.

CZYTAJ DALEJ

Dyrektor Techniczny
Paweł Kowaluk

Prowadzę polski oddział firmy i działam jako konsultant. Rozwiązywanie problemów klientów to moje hobby, więc nie uważam tego za pracę. Poza tym lubię grać w gry.

CZYTAJ DALEJ

Starszy Autor Techniczny
Michał Skowron

Jestem przeciętnym polskim obywatelem – tworzę dokumentację, konfiguruję narzędzia, biegam i jeżdżę na rowerze.

CZYTAJ DALEJ

Nasze biuro

Partnerzy i przyjaciele

pic

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami